Zestawy monitoringu

Systemy do monitoringu stają się coraz bardziej popularne, bo zwiększają poczucie bezpieczeństwa, do którego każdy z nas instynktownie dąży. Standardem jest zdalna obserwacja kilku miejsc jednocześnie przez Internet, a nieustanny rozwój technologii daje większe możliwości monitorowania obiektów niż było to możliwe kilka lat temu. Z tego powodu wzrasta zainteresowanie systemami do monitoringu i wiele też osób decyduje się na ich montaż, ale niewątpliwym i zauważalnym problemem jest wybór odpowiednich rozwiązań lub urządzeń do systemu.

Wychodząc temu naprzeciw nasi specjaliści techniczni przygotowali kilkadziesiąt zestawów do monitoringu opierając się na doświadczeniu i znajomości oczekiwań klientów odnośnie specyfiki działania konkretnych kategorii zestawów. Zaufaj zatem doświadczonym pracownikom Betacam IT!

W swojej ofercie posiadamy zestawy do monitoringu analogowego i IP. Każdy z nich oferuje inne funkcjonalności i możliwości do wykorzystania, a sam wybór zależy od Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas kompletnymi zestawami monitoringu dla domu, mieszkania, sklepu, biura, działki czy parkingu. Pamiętaj, że jeśli nie znajdziesz zestawu spełniającego Twoje oczekiwania skontaktuj się z nami tel. 721 494 678 lub emil: betacamit@gmail.com

Rejestrator 

Zestawy monitoringu analogowego zawierają nowoczesny rejestrator cyfrowy firmy Hikvision, który pozwala na podgląd i zarządzanie systemem przez Internet zatem 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu jedynie przeglądarki internetowej. Możesz zatem monitorować swój dom, sklep lub działkę korzystając z komputera lub laptopa, ale także z wykorzystaniem smatfona kiedy tylko chcesz!

Szybka rejestracja w monitoringu wielokanałowym
W dedykowanych 4 i 8-kamerowych rejestratorach – modele  – maksymalna prędkość nagrywania sięga aż 25 kl/s dla kanału 4CIF/WD1 z pojemnością dysków 1x4TB. Podgląd on-line. Zarządzanie systemem przez przeglądarkę internetową. Prosta obsługa. Konfiguracja monitoringu to naprawdę prosta rzecz.

Kamera 

To tradycyjny system do monitoringu, w którym sygnał wideo przesyłany jest za pośrednictwem kabla koncentrycznego do rejestratora i wyświetlany na monitorze. Wysoka rozdzielczość obrazu 960×576 (WD1) z maksymalnie 800 liniami telewizyjnymi pozwala uzyskać zadowalające rezultaty pod względem szczegółów np. twarzy lub tablic rejestracyjnych. Standardem są kamery posiadające 450 linii telewizyjnych polecane przez naszych klientów do celów kontrolnych.